Petra Nachtmanová - autorské stránky

Ukázka z knihy Nezvěstná blondýna

Doploužila se do hotelu. Netoužila po ničem jiném tolik, jako po zavrtání se kamsi do podzemního tunelu. Mizerné pocity by z ní neserval ani profesionální komik. Celou dobu se třásla. Zuby už přestaly cvakat, ale ten pocit podivného chvění neustupoval ani přes sebevětší snahu. Navíc jí dusivé horko vysálo poslední zbytky energie.

Nervová slabost byla prevít…

Jakmile se ocitla na recepci, postavila se opodál. Čekala, až tam zůstane úplně sama. Skoro nepřítomně se anglicky ptala sličné dívky, zda nevědí něco bližšího o stavu Karla Kubáčka.

Mladá recepční zamítavě kroutila hlavou. Agáta se odebrala k sobě na pokoj, kde se pouze převlékla do kalhotek a lehkých bavlněných minišatů. Plácla sebou na postel a slzy jí stékaly po tvářích. Déle už v sobě neunesla držet to nesnesitelné napětí. Rozbolela ji hlava. Dlouho se dívala do stropu, nebo prostě zavřela oči a prosila všechny svaté i nesvaté:

„Ať to přežije! Musí!“

Chvilku poté usnula. Probrala se až navečer. Nepotřebovala jíst, pít, bavit se. Neobešla se pouze bez informací vztahujících se k nešťastné události. Vyšla z pokoje. Snad zjistí vše brzy a nebude se muset vyptávat Věry.

Šmarjá, Věra! Ta ji určitě zabije, důvodů má hned několik…

Vždyť to zvenčí úplně jasně vypadalo, že ho navedla a přinutila.

Ježíšku, já chci plamenomet (To nej z roku 2009)

Ježíšku, já chci plamenomet

Ježíšku, já chci plamenomet je literární soutěž, jejímž krédem je: KREV, POT, SLZY, SPERMA A HNIS – čím odporněji, tím lépe a radostněji. V rukou držíte výsledky již 13. ročníku.

Podrobnosti


Stavitelé chrámu poezie (2010)

V knize plné poezie najdete tři mé básně:

 

Až se sešeří

 

Žádný proud

 

Divit se budeš

 

Podrobnosti


Krimi Jedním dechem – duben 2009

Soubor detektivních povídek

Z obsahu


Krimi Jedním dechem – leden 2009

Soubor detektivních povídek

Z obsahu


Vivian Montanerová – Maska mrtvého anděla (2008)

Andrea Floresová je nalezena jejím přítelem malířem Jupamarou v krvi. Umírá na následky těžkého zranění. Pátračku v čele s Carlosem Alvidou čeká nelehký úkol. Zabil Andreu Floresovou její přítel, bývalý manžel, pomstychtivá milenka, její děti či někdo jiný?

 

Kniha vyšla v lednu 2008 ve vydavatelství Akcent

 

Knihu si můžete objednat zde

Nicole Ribeirová – Lež má ženské nohy (2007)

Letošní červenec nestál za nic úžasného. Turistů se na Isla Margaritu přihnalo v rekordním množství a policisty a strážníky čekaly služby bez nároku na výběr volna. Inspektorka Pilar Montanerová musela řešit aktuální případ: „VRAŽDA DÍVKY U PUNTA DE PIEDRAS“. Na Puntě de Piedras bylo nalezeno tělo mrtvé šestnáctileté dívky, Daniely Chavianové. Matka oznámila, že dcera odešla z domova a že má o ni strach, protože o sobě nedává vědět. Prý už párkrát utekla, ale vždycky se za pár dní sama ozvala. Bohužel, matce nemohli podat lepší zprávu než tu nejhorší. Mrtvou Danielu objevili dva turisté chtiví unikátních fotografií z několika méně osídlených míst ostrova. Přilákal je úděsný zápach, který způsobilo pražící slunce. Mrtvá ležela v jámě zarostlé pichlavými keři, několik stovek metrů od několika roztroušených domů starousedlíků… Jaké byly poslední dny života mladé dívky, proč musela zemřít a kdo byl její vrah? Na všechny tyto otázky inspektorka Montanerová nalezne odpověď.

Ukázka


Galerie


 

Nebeské čarování

 

Srdcový strom

Novinky

Novinka v předprodeji!
Akční ceny eshopu s dárkem!
Nový autorský e-shop

Vydané knihy

Najdete mě i na FB

Západ sluníčka

Čtení na pokračování online

Moje fotogalerie a články o cestování najdete na CountryPic.com

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 17. 1. 2019