Petra Nachtmanová - autorské stránky

Kniha návštěv

srpen122010
Zita Mudráková
 

Ahoj Petro,

děkuji za potěšeníčko, máš to tady krásné. Můj obdiv ke tvé výkonnosti je nekonečný :-)

srpen112010
František Špaček
 

Děkuji za pozvání k prohlídce pěkných stránek.

srpen92010
Eva Brabcová -Ebra
 

Milá Peťulko,

velká gratulace k novým stránečkám! Zase na mne z nich dýchla pohoda, kterou vnímám pokaždé, když se s tebou setkám. Tak díky nim nemusím čekat na její další díl rok, kdy se snad zase uvidíme, mohu „tankovat“ kdy budu mít právě chuť. A utíkám do knihkupectví pro Zazděnou, jsem na ni tůůůůze zvědavá. Přeji ti spoustu nápadů při tvé další tvorbě.

červenec312010
Zdeňka Ortová
 

Milá Peťulko, kéž Tvé nové stránky potěší jejich návštěvníky tak, jako potěšily mě. Dýchá z nich pohoda. To ostatně z Tebe taky. Jsou zkrátka Tvojí součástí, je to kousek Tebe. Chválím je upřímně a ráda! A Tobě přeji neutuchající inspiraci, aby je bylo stále čím zaplňovat. Budu si sem chodit číst a budeme si tím pádem mnohem blíž… blíž než ve skutečnosti vzdušnou čarou.

červen162010
Táňa K.
 

Milá Petro, Tvé nové stránky jsou parádní. Gratuluji tvůrci a gratuluji i Tobě. Držím palce ke zdárnému zrodu nových knížek a vůbec Tě moc a moc pozdravuju! A až se budeš vracet do teplých krajin, přeju šťastnou cestu!!!

 
Pro nakupování povolte cookies a javascript

JOUDAweb - autorka © Taťána Kubátová, e-mail:obchod@tkweb.cz, web: www.jouda.tkweb.cz            Aktualizováno: 18. 7. 2019